✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Select Title
From $123.42
Original: $352.64
-65%TRP VISTAR CK-G8000—
$352.64
$123.42The Story
Attributes
| BB Inclusion | No |
| BCD | Direct Mount |
| Chainline | 49.7mm |
| Crank Spindle Diameter | 30mm |
| Crankset Material | Carbon |
| Drivetrain Spacing | Road Disc |
| Interface | BB30 83 |
| Pedals Thread | 9/16'' |
| Primary Color | Black |
| Speed | 12 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Attributes
| BB Inclusion | No |
| BCD | Direct Mount |
| Chainline | 49.7mm |
| Crank Spindle Diameter | 30mm |
| Crankset Material | Carbon |
| Drivetrain Spacing | Road Disc |
| Interface | BB30 83 |
| Pedals Thread | 9/16'' |
| Primary Color | Black |
| Speed | 12 |























