✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$22.90
Original: $65.43
-65%Selle Royal Vaia Relaxed—
$65.43
$22.90The Story
- Bike seat with cut-out design for short and long leisure rides on mixed terrain.
Attributes
| Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Gender | Unisex |
| Primary Color | Black |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Cover Material | Synthetic |
| Saddle Dimensions | 250 x 213mm |
| Saddle Weight | 580g |
Description
- Bike seat with cut-out design for short and long leisure rides on mixed terrain.
Attributes
| Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Gender | Unisex |
| Primary Color | Black |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Cover Material | Synthetic |
| Saddle Dimensions | 250 x 213mm |
| Saddle Weight | 580g |























