✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$22.90
Original: $65.43
-65%Selle Royal Vaia Athletic—
$65.43
$22.90The Story
- Bike seat with cut-out design for short and long leisure rides on mixed terrain.
Attributes
| Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Gender | Unisex |
| Primary Color | Black |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Cover Material | Synthetic |
| Saddle Dimensions | 271 x 151mm |
| Saddle Weight | 382g |
Description
- Bike seat with cut-out design for short and long leisure rides on mixed terrain.
Attributes
| Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Gender | Unisex |
| Primary Color | Black |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Cover Material | Synthetic |
| Saddle Dimensions | 271 x 151mm |
| Saddle Weight | 382g |























