Original: $72.70
-65%$72.70
$25.45The Story
Attributes
| Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Gender | Unisex |
| Primary Color | Black |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Cover Material | RoyalGel |
| Saddle Dimensions | 279 x 159mm |
| Saddle Weight | 429g |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Attributes
| Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Gender | Unisex |
| Primary Color | Black |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Cover Material | RoyalGel |
| Saddle Dimensions | 279 x 159mm |
| Saddle Weight | 429g |























