✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$58.53
Original: $167.23
-65%ARISE ARISE Neon Junior—
$167.23
$58.53The Story
Attributes
| Axle to Crown | 315mm |
| Axle/Hub spacing | 10x100mm |
| Fork Weight | 692g |
| Material | Cr-Mo |
| Maximum Tire Width | 40mm |
| Primary Color | Black |
| Rake | 25mm |
| Steer Tube Length | 175mm |
| Steerer Tube | 1'' |
| Steerer Tube Material | Cr-Mo |
| Wheel Diameter | 20'' |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Attributes
| Axle to Crown | 315mm |
| Axle/Hub spacing | 10x100mm |
| Fork Weight | 692g |
| Material | Cr-Mo |
| Maximum Tire Width | 40mm |
| Primary Color | Black |
| Rake | 25mm |
| Steer Tube Length | 175mm |
| Steerer Tube | 1'' |
| Steerer Tube Material | Cr-Mo |
| Wheel Diameter | 20'' |























