✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$19.59
Original: $55.98
-65%Lezyne Gauge Drive HP—
$55.98
$19.59The Story
- High-pressure with integrated ABS pen gauge
- CNC-machined aluminum barrel and handle, composite matrix end caps
- Equipped with ABS (air bleed system) Flip-Thread Chuck (Presta/Schrader)
- Includes a composite matrix mount to attach to the bike frame
- Max: 120 psi
- Weight: 119 g
Attributes
| Air Release | Yes |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | Graduated |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Length | 232mm |
| Pump Max PSI | 120psi |
| Pump Weight | 119g |
| Valve | Presta, Schrader |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
- High-pressure with integrated ABS pen gauge
- CNC-machined aluminum barrel and handle, composite matrix end caps
- Equipped with ABS (air bleed system) Flip-Thread Chuck (Presta/Schrader)
- Includes a composite matrix mount to attach to the bike frame
- Max: 120 psi
- Weight: 119 g
Attributes
| Air Release | Yes |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | Graduated |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Length | 232mm |
| Pump Max PSI | 120psi |
| Pump Weight | 119g |
| Valve | Presta, Schrader |



















