The Story
- Royalgel
- Dual springs
- Integrated Clip System
Attributes
| Color | Black |
| Cut Out | No |
| Gender | Unisex |
| Primary Color | Black |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Cover Material | RoyalGel |
| Saddle Dimensions | 271 x 246mm |
| Saddle Weight | 1133g |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
- Royalgel
- Dual springs
- Integrated Clip System
Attributes
| Color | Black |
| Cut Out | No |
| Gender | Unisex |
| Primary Color | Black |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Cover Material | RoyalGel |
| Saddle Dimensions | 271 x 246mm |
| Saddle Weight | 1133g |























