✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Select Title
From $29.26
Original: $83.61
-65%ARISE ARISE Argon Pro—
$83.61
$29.26The Story
Attributes
| Depth | 18mm |
| ERD | 388 |
| Primary Color | Black |
| Rim Construction | Aluminum |
| Rim Drilling | 36 |
| Rim Eyelets | No |
| Rim Internal Width | 23mm |
| Rim Material | Aluminum |
| Rim Weight | 315g |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Valve | Schrader |
| Wheel Diameter | 20'' |
| Wheel Diameter/ISO | 20'' / 406 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Attributes
| Depth | 18mm |
| ERD | 388 |
| Primary Color | Black |
| Rim Construction | Aluminum |
| Rim Drilling | 36 |
| Rim Eyelets | No |
| Rim Internal Width | 23mm |
| Rim Material | Aluminum |
| Rim Weight | 315g |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Valve | Schrader |
| Wheel Diameter | 20'' |
| Wheel Diameter/ISO | 20'' / 406 |























