✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$24.17
Original: $69.07
-65%Lezyne Micro Floor Drive XL—
$69.07
$24.17The Story
- Portable Fat Bike pump
- CNC Aluminum construction
- Extra large aluminum barrel
- 35psi max rating
- ABS Flip Chuck
Attributes
| Gauge Type | No |
| Valve | Presta, Schrader |
| Pump Head | Flip-Thread |
| Air Release | Yes |
| Pump Length | 303mm |
| Pump Max PSI | 35psi |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
Description
- Portable Fat Bike pump
- CNC Aluminum construction
- Extra large aluminum barrel
- 35psi max rating
- ABS Flip Chuck
Attributes
| Gauge Type | No |
| Valve | Presta, Schrader |
| Pump Head | Flip-Thread |
| Air Release | Yes |
| Pump Length | 303mm |
| Pump Max PSI | 35psi |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |



















