✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Select Title
From $44.53
Original: $127.24
-65%Zipp Service Course SL-80—
$127.24
$44.53The Story
- 80mm reach and 125mm drop designed to fit a large number of riders
- Clip-on compatible
- Matte Black nano blast aluminum
- SRAM Model ID: HB-DBSC-SL80-A2
Attributes
| Drop | 125mm |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Handlebar Reach | 80mm |
| Clip-On Bar Comp. | Yes |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Routing | External |
| Top Bar Shape | Round |
Description
- 80mm reach and 125mm drop designed to fit a large number of riders
- Clip-on compatible
- Matte Black nano blast aluminum
- SRAM Model ID: HB-DBSC-SL80-A2
Attributes
| Drop | 125mm |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Handlebar Reach | 80mm |
| Clip-On Bar Comp. | Yes |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Routing | External |
| Top Bar Shape | Round |























