✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$74.16
Shimano FH-TC600—
$74.16
The Story
Attributes
| Hub Drilling | 32H |
| Primary Color | Black |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Axle Type | 12mm TA |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |
| Hub Spacing | 148mm |
| Position | Rear |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Attributes
| Hub Drilling | 32H |
| Primary Color | Black |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Axle Type | 12mm TA |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |
| Hub Spacing | 148mm |
| Position | Rear |























